Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Pyetje Pergjigje nga Hoxha Sadullah Bajrami

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pyetje Pergjigje nga Hoxha Sadullah Bajrami

Mesazh nga Peace to you prej Wed Feb 17, 2010 12:38 am

Pyetje Pergjigje nga Hoxha Sadullah Bajrami

Hoxhë i nderuar, agjërojmë vetëm vetëm une dhe burri, të tjerët jo, a bën me ju pregadit ushqim gjatë gjatë ditës apo jo?
Allahu ju shperbleftë._________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi