Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?

Shko poshtë

Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?

Mesazh nga Arianiti prej Fri May 28, 2010 10:51 pm

Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?
avatar
Arianiti
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 14
Points : 30
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 11/02/2010
Mosha : 23
Vendndodhja: : Gjilan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?

Mesazh nga Ebu Muadh prej Tue Jun 01, 2010 12:41 am

selam alejkum zeburi davudit a,s,musait a,s tevrati,isait a,s inxhili,muhamedit a,s kurani kerim
avatar
Ebu Muadh
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 25
Points : 68
Reputation : 1
Data e Anëtarësimit : 24/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?

Mesazh nga Arianiti prej Sat Jun 05, 2010 4:32 pm

Allahu ju shperbleft vella pergjigjeja eshte e sakt
avatar
Arianiti
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 14
Points : 30
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 11/02/2010
Mosha : 23
Vendndodhja: : Gjilan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet jan kater librat e medhenje te shpallur ,dhe kujt i jan shpalluar ata ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi