Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Vdekja e Pejgamberit (salallahu alejhi waselam) - Hoxhë: Sadullah Bajrami

Shko poshtë

Vdekja e Pejgamberit (salallahu alejhi waselam) - Hoxhë: Sadullah Bajrami

Mesazh nga Ebu Beker prej Sat Jan 09, 2010 11:11 pm

Vdekja e Pejgamberit (salallahu alejhi waselam) - Hoxhë: Sadullah Bajrami


_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi