Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Rreziqet shiave.

Shko poshtë

Rreziqet shiave.

Mesazh nga Peace to you prej Wed Feb 17, 2010 5:21 pm

Exclamation Rreziqet shiave.

rreziqet shiave rafideve kafiarev disa bindje ne bystet nit e tyre shkurtimish do ti per mendum 1 shijat ne besimn e tyre kan qi kurani usht i manget dhe kur vejn imam 12 jav bjen kuranin orginalla 2 shpikun per ajshen r a qi ka ba zina 3 sahbet shoket muhamed a s jon kafira 4si pas kafirt huemnit bon te bon nikah dhe epr ni or po zbon ta shofesh vajzen qi ki kontak me ta 5 ikan 2 shadeta deshmi ali imadh ja shtojn shahdetit 6 nes nuk ken xhak te sunive duhet me prve veten ditene ashurev ekan 7 kurse per iammat e tyen thojn jon te pa gabushum 8 xhibril usht armik i tyre se ka gabu ne shpallje se u duft alis ra meja zbrit shaplljen 9 thojn na kurr sekm me mujt mej mujt sunnit deri sa tjav marrum mekn medinen 10 kur marin ni vend qi kan vllezrit ton shkrun ne mure sot jav djegum shpijat nestra dote jav marrum nderin 11 namazi tyen usht trre vakte 12 abdes kur vin te kembet i dathin dhe i jepin mest kambve per fundri
si mund ti qujm musliman keta grupe te flliqura qi jon ne mask te islamit kurse punt i kan te kufarve dhe nuk kan lidhe me islam kurse ni alim bagadti kur usht kan kurban bajarmi ka fol per rendsin kurabnit dhe masi ka kry hutben bajarmit kathan xhematit shkoni ju se uen kam ni kurban kety shija kafir me ba kurab dhe ka mbyt kurse historia isalme na tregon per keta qi jon ndihmus te kufarve si ne kohart tatrve si tash ameriaknve gjith jon ndihmtar te tyre kurse ni alim tjeter kan pyt kan kish mbyt ma per par ni shia rafidi kafir ose kafir jehudi krishter mexhuzi ka than ekish mbyt shian se ky meshefet qi jom musliamn e punon ma zi se krishtert dhe jheuda mexhusit kurse shjehu thmini rahimlluah kur kan pyt per rafidt ka than at qi jon toak arbe jon kafiat at qi jon iran alimat e tyre jon akfira kurse xhemtai jo deri sa teju sqarohet kurse musab alzarkavi Alalhu pat parnu shehid jau pat shpall luft te hapur rafidve eselam alejkum pak usht shpat mejv hjek koken kurse mu temaat qi shkruja dhe qi thom mejav hejk koken ketyre grupeve thojn qi jon banale Allahu drejtoft ata qi thojn keshty se din usht argument kuarn sunnet


Marr nga libri:Shejtani i madh

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi