Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

Shko poshtë

Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

100% 100% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 5

Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

Mesazh nga Feja-Islame prej Mon Jan 11, 2010 5:24 pm

Anëtarë të nderuar, prej tash e tutje forum islam ju freskon edhe me një sondazh, pyetjet e të cilit do të ndërrohen herë pas here, dhe në të cilin keni mundësi të jepni mendimet e juaja. Allahu ju shpërbleftë për kontributin tuaj.

Feja-Islame
Stafi i Forumit Islam
Stafi i Forumit Islam

Numri i postimeve : 9
Points : 33
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010

http://feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Sat Feb 06, 2010 12:59 am

Es Selam Alejkum All-llahu ju shperbleft per punen dhe mundin e juaj, është një forum i mrekullueshum suksese,dhe inshalla ka dobi qdo vizitor dhe antar i forumit.!
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

Mesazh nga melika prej Thu Apr 22, 2010 6:49 pm

Allahu ju shperbeft vellah gjithmon inshallahnga ky forum kemi me pas shum dobi selamu alejkum vellah

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka mendoni për feja-islame.albanianforum.net

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi