Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Kriza e botes moderne

Shko poshtë

Kriza e botes moderne

Mesazh nga tothecenter prej Fri Jan 29, 2010 3:09 am

Salam, Pershendetje,
Unë ju rekomendoj fort një libër nga René Guénon. Nuk mund të ju tregoj më tepër rreth autorit dhe librit sepse nuk po di te shkruaj shqipën mirë.
Unë vetëm dua ju të më besoni zgjedhjen e librit.
Besoj se mund te gjejni librin ne shqipri.

Një artikul rreth subjektit: http://www.alsat.tv/kulture/rene-guenon-ne-shqip-me-librin-kriza-e-botes-moderne.html

tothecenter
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 1
Points : 3
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 29/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kriza e botes moderne

Mesazh nga Feja-Islame prej Sun Jan 31, 2010 8:09 pm

tothecenter shkruajti:Salam, Pershendetje,
Unë ju rekomendoj fort një libër nga René Guénon. Nuk mund të ju tregoj më tepër rreth autorit dhe librit sepse nuk po di te shkruaj shqipën mirë.
Unë vetëm dua ju të më besoni zgjedhjen e librit.
Besoj se mund te gjejni librin ne shqipri.

Një artikul rreth subjektit: http://www.alsat.tv/kulture/rene-guenon-ne-shqip-me-librin-kriza-e-botes-moderne.html

Es Selam Alejkum vella se pari mir se vjen ne Forum , All-llahu ju shperbleft per postimin,por shpresojm se do te postosh me shum libra Islame.

Feja-Islame
Stafi i Forumit Islam
Stafi i Forumit Islam

Numri i postimeve : 9
Points : 33
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010

http://feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi