Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Urdherimi per te mire dhe ndalimi nga e keqja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Urdherimi per te mire dhe ndalimi nga e keqja

Mesazh nga Ebu Amar prej Sat Feb 20, 2010 10:13 pm

Urdherimi per te mire dhe ndalimi nga e keqja

shkarko ne formatin PDF

Download:
http://www.MegaShare.com/1843322

http://www.bigupload.com/files/LQFXPNWR91/urdherimi_per_te_mire_dhe_ndalimi_nga_e_keqja.pdf.zip.html

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi