Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Tri parimet dhe Argumentet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Tri parimet dhe Argumentet

Mesazh nga Peace to you prej Sat Feb 20, 2010 11:03 pm

Tri parimet dhe Argumentet

Shkarko
http://rapidshare.com/files/353447184/Tri_parimet_dhe_Argumentet.pdf.html

http://www.bigupload.com/files/NKCD5FL4VE/Tri_parimet_dhe_Argumentet.pdf.zip.html

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi