Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Iben tejmije Dallimi mes miqve te Allahut dhe miqve te shejtanit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Iben tejmije Dallimi mes miqve te Allahut dhe miqve te shejtanit

Mesazh nga Peace to you prej Sat Feb 20, 2010 11:16 pm

Iben tejmije Dallimi mes miqve te Allahut dhe miqve te shejtanit

Shkarko

http://www.bigupload.com/files/FRWMDUGX3A/Iben_tejmije_Dallimi_mes_miqve_te_Allahut_dhe_miqve_te_shejtanit.pdf.zip.html

http://www.megaupload.com/?d=UPCRL1BW

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi