Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Meso shkronjat Arabe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Meso shkronjat Arabe

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Tue Feb 23, 2010 10:48 pm

Meso shkronjat Arabe

Nje program shum i mir dhe i thjesht.Download:
http://www.megaupload.com/?d=NDBPCH9L

http://www.bigupload.com/files/FOFSO470LE/#_Mesimi_i_shkronjave_arabe.exe.zip.html
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi