Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Si të postoj video në Forum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Si të postoj video në Forum

Mesazh nga Peace to you prej Fri Mar 05, 2010 12:58 am

Si të postosh video ne forum prej youtube ,google, etj.

Së pai hyn ne youtube dhe e gjen videon gje deshiron me vendos ne forum dhe e ben copy url.

dhe video e juaj do te del keshtu

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi