Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Si të postoj foto në Forum?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Si të postoj foto në Forum?

Mesazh nga Peace to you prej Fri Mar 05, 2010 1:01 am

Si të postojm foto ne Forum?

Së pari e hapim ket web faqe www.imageshack.usPasi të klikosh Browse hapet një dritare tjeter e gjen foton tuaj , klikon një her mbi foto pastaj klikon open, dhe tani klikon Upload Now.pret deri sa te mbushet..pasi te perfundon klikon Direct Link dhe e bon copy linkun

Për pos kti linku www.imageshack.us , ju mund ta perdorni edhe ket link www.tinypic.com

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi