Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Shiko Meken dhe Medinen ne 3D

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shiko Meken dhe Medinen ne 3D

Mesazh nga Ebu Beker prej Fri Mar 05, 2010 10:52 pm

Shiko Meken dhe Medinen ne 3DKetu mund ta shikoni Meken (Qaben) dhe Medinen xhamin e Pejgamberit s.v.s ne 3D sikur te ishi aty ,shum interesant ja vlen te shikoet,dowlodoni pastaj e shikoni nuk instaloet por vetem me nje klikim mund ta shikoni.

Download:
http://rapidshare.de/files/48975222/Meka_dhe_Medina.rar.html
or
megaupload.com BE3L7I2N

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi