Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Quran 3D-per Pc tuaj

Shko poshtë

Quran 3D-per Pc tuaj

Mesazh nga Ebu Beker prej Fri Mar 05, 2010 10:58 pm

[CENTER]Ja edhe nje mundesi per te lexuar Kur'an ne kompjuter

Shkarko
mediafire.com xznvtj2a2jmg/zcdfu5wemnh/Quran3D.rar

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi