Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Screen-Saver Islame

Shko poshtë

Screen-Saver Islame

Mesazh nga Ebu Hattab prej Fri Mar 05, 2010 11:28 pm

Ramadan 1
Recitimi i disa ajeteve te Kur'anit per Ramazanin dhe 6 otografi te Ramazanit


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Ramadan%201.rar


Ramadan 2
Recitimi i disa ajeteve te Kur'anit per Ramazanin dhe 5 fotografi te Ramazanit


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Ramadan%202.rar


Eid1
Ilahija e quajtur Eid dhe 5 fotografi


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Eid1.rar


Hajj
Tekbiri i bajramit me dhjete fotografi te kryrjes se haxhit dhe bajramit


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Hajj.rar


Mekka
Kater fotografi nga Mekka ne percjellje te sures En-Nas


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Meka.rar


Medina
Gjashte fotografi nga medina me percjellje te sures Ihlas


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Medina.rar


Kujtimi i Allahut
Recitimi i kater sureve me pese fotografi te kujtimit te Allahut


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Kujtimi%20per%20Allahun.rar


Al-Kuds
Recitimi i sures Isra me 6 fotografi nga Kudsi


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Al-Kuds.rar


Recitim i Kur'anit & script -1
Recitimi i sures Fatiha,Ihlas,Falak dhe Nas me fotografi te perendeimit te diellit


[url]http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Recitim%20i%20Kur'anit%20-Script%201.rar[/url]


Recitimi i Kur'anit & script -1
Recitimi i sures Ihlas me fotografi te ujevarave.


http://www.freewebs.com/nur-islam-download/ScreenSaver/Recitim%20i%20Kuranit-Script%202.rar
avatar
Ebu Hattab
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 75
Points : 200
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 27/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi