Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Britani, ushtari refuzoi Afganistanin, burgim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Britani, ushtari refuzoi Afganistanin, burgim

Mesazh nga Ebu Beker prej Sat Mar 06, 2010 7:24 pm

Britani, ushtari refuzoi Afganistanin, burgim

Nje ushtar britanik u denua me nente muaj burgim pas refuzimit qe i beri urdherit per nje mision ne Afganistan.

Lajmi u njoftua prej autoriteteve te mbrojtjes britanike duke shpjeguar me tej se Joe Glenton u denua prej nje gjykate ushtarake ne Kolcester ne juglindje te Anglise.

Glenton ishte urdheruar per here te dyte te kryente misionin e tij ne Afganistan. Ai kishte perfunduar ne 2006 nje mision 7 mujoresh atje./topchannel.tv/

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi