Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Pogradec, vritet me armë një 38-vjeçar

Shko poshtë

Pogradec, vritet me armë një 38-vjeçar

Mesazh nga Peace to you prej Sun Mar 07, 2010 1:02 am

Pogradec, vritet me armë një 38-vjeçar

Një krim i rëndë ka tronditur sot qytetin e Pogradecit. Një shtetas është qëlluar me plumb në kokë, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

38-vjeçari Festim Çekiçi, nga fshati Starovë është qëlluar gjatë natës në lagjen numër 11 të qytetit juglindor.
Viktima është gjetur nga kalimtarë të rastit sot në mëngjes, ndërsa kanë lajmëruar policinë.
Forcat e rendit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, duke nisur hetimet rreth krimit. Nuk dihen ende autorët e vrasjes dhe as motivet./start/

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi