Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

E moshuara jeton me varrin brenda shtepise

Shko poshtë

E moshuara jeton me varrin brenda shtepise

Mesazh nga Peace to you prej Sun Mar 07, 2010 1:03 am

E moshuara jeton me varrin brenda shtepise

Nje grua 80-vjecare bashkejeton prej 32 vitesh me nje varr ne nje prej dhomave te shtepise se saj ne Stamboll te Turqise.
Varri u zbulua ne vitin 1978, ndersa i shoqi i saj po kryente punime per meremetimin e shtepise.

Ne vend qe ka hiqte varrin, gruaja vendosi qe ta rregullonte ambientin perreth tij. Prej asaj kohe varri eshte bere pjese normale e shtepise dhe familjes.

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi