Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Bore e verdhe ne Rusi

Shko poshtë

Bore e verdhe ne Rusi

Mesazh nga Peace to you prej Sun Mar 07, 2010 1:04 am

Bore e verdhe ne Rusi

Bore e verdhe ka rene ne rajonin Amur, ne Rusine Lindore.
Ererat e forta ne Mongoli kane bere qe rete te perzihen me nje front pluhuri dhe rere, te kalojne mbi Kine duke u perqendruar mbi Rusi dhe me pas duke u shkarkuar ne reshje debore me ngjyre te verdhe.

Zyra Meteorologjike ka sqaruar se keto lloj reshjesh nuk jane te demshme per banoret e zones.

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi