Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Iran, do te largohen te gjithe pilotet ruse

Shko poshtë

Iran, do te largohen te gjithe pilotet ruse

Mesazh nga Ebu Amar prej Sun Mar 07, 2010 1:08 am

Iran, do te largohen te gjithe pilotet ruse

Te gjithe pilotet ruse te fluturimeve te brendshme te Iranit do te lene vendin brenda dy muajve, pas urdherit te ministrit iranian te Transportit.
“Kemi mjaft pilote ne Iran sa qe nuk na duhet personel nga jashte”, ka pohuar Behbahani.

Vendimi ka ardhur ne nje moment ftohjeje te marredhenieve mes Teheranit dhe Moskes.

Rusia ka treguar disponueshmeri per te votuar pro sanskioneve te reja per programin berthamor iranian.

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi