Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Shkarko Kur’anin MP3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Ebu Beker prej Tue Mar 09, 2010 3:25 pm

Shkarko Kur’anin MP3

Ne kete blog do te keni mundesi te shkarkoni Te gjith kur’anin ne audio (mp3) te recituar nga 4 recitues te njohur:
Saad El Ghamdi
Ebu Bekr Esh-Shatri
Axhmi
Khalid el Kahtani

Per te shkarkuar ndiqni linkun e meposhtem dhe klikoni ne direktorin qe u intereson.
Suret jane te renditura sipas rendit numerik.
Shkarko direkt nga serveri

Shkarko Këtu

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Ebu Amar prej Wed Apr 14, 2010 11:43 pm

Es Selam Alejkum vella Allahu ju shperbleft

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Tue Apr 20, 2010 7:06 pm

Allahu ju shperbleft vella
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi