Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Qipro: Gjendet kufoma e vjedhur e ish presidentit

Shko poshtë

Qipro: Gjendet kufoma e vjedhur e ish presidentit

Mesazh nga Ebu Beker prej Tue Mar 09, 2010 5:42 pm

Qipro: Gjendet kufoma e vjedhur e ish presidentit

Policia qipriote ka konfirmuar se është gjetur kufoma e vjedhur e ish presidentit, Tasos Papadopulos.
Kufoma është kthyer pas pagesës që u bë nga autoritetet.
Trupi pa jetë i ish presidentit të Qipros u grabit nga varri i tij 11 dhjetorin e kaluar, në prag të përvjetorit të parë të vdekjes.
Papadopulos ka qenë president i Qipros nga viti 2003 deri në vitin 2008.
Ende nuk dihen arsyet e zhvarrosjes dhe vjedhjes së kufomës./rel/

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi