Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Moti i lig përfshinë Francën dhe Spanjën

Shko poshtë

Moti i lig përfshinë Francën dhe Spanjën

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Wed Mar 10, 2010 2:47 pm

Moti i lig përfshinë Francën dhe Spanjën

Më shumë se dy mijë udhëtarë mbetën të ngujuar në Francën jugore, si pasojë e motit të keq me borë.
Pjesa më e madhe e udhëtarëve kaluan natën në hapësirat për pritje apo nëpër trena, deklaruan autoritetet e Tuluzit, qytetit më të goditur nga moti i keq. Reshjet e borës shkaktuan ndalesa edhe për lëvizjen e automjeteve të rënda si dhe ndërprerje të rrjetit elektrik në disa pjesë të Francës dhe Spanjës.
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi