Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Athinë, policia ekzekuton me armë shqiptarin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Athinë, policia ekzekuton me armë shqiptarin

Mesazh nga Ebu Beker prej Wed Mar 10, 2010 6:30 pm

Athinë, policia ekzekuton me armë shqiptarin

Një shqiptar është qëlluar për vdekje nga policia greke në Athinë.

Ngjarja e rëndë erdhi pasi dy shqiptarë u përplasën me armë me policinë helene, ngjarje e cila përfundoi me një të vdekur.
Mediat greke bëjnë të ditur se pasi shkëmbimit të zjarrit, policia ka ekzekutuar shqiptarin, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.
Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm, kur dy shqiptarët po tentonin një grabisnin një makinë, gjë që janë zbuluar nga policia. S
hqiptari tjetër është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, duke i shpëtuar prangave të policisë. Ende nuk dihet identiteti i viktimës./start/

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi