Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Janë ndier dridhje të tokës në disa qytete të Kosovës

Shko poshtë

Janë ndier dridhje të tokës në disa qytete të Kosovës

Mesazh nga Ebu Amar prej Wed Mar 10, 2010 6:41 pm

Janë ndier dridhje të tokës në disa qytete të Kosovës

Në disa qytete të Kosovës janë ndier dridhje të fuqishme të tokës.
Deri më tash nuk raportohet për dëme dhe viktima.
Ende nuk është raportuar zyrtarisht për shkallën e dridhjeve dhe epiqendrën e këtij tërmeti.
Në disa qytete të Kosovës janë ndier dridhje të fuqishme të tokës. Deri më tash nuk raportohet për dëme dhe viktima.
Ende nuk është raportuar zyrtarisht për shkallën e dridhjeve dhe epiqendrën e këtij tërmeti.
Menjëherë pas këtyre dridhjeve ka rënë rrjeti i telefonisë mobile./rtk/

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi