Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Në aksident zinxhiror, 80 të plagosur

Shko poshtë

Në aksident zinxhiror, 80 të plagosur

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Sat Mar 13, 2010 12:28 am

Në aksident zinxhiror, 80 të plagosur

Mynih - Rreth 80 persona mbetën të plagosur sot në mëngjes nga një aksident zinxhir që ndodhi në autostradën Shtutgart-Mynih.
Policia vendase bën të ditur se në aksidentin zinxhir janë përfshirë 21 kamionë dhe 37 autovetura.
Nga 80 të plagosurit, 19 prej tyre janë në gjendje kritike për jetën. Gjithashtu, 170 mjete të tjerë kanë pësuar dëmtime nga mbetjet në autostradë.
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi