Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Të drejtat e jetimëve

Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Feja-Islame prej Sat Mar 13, 2010 4:34 pm

Forumi Islam Paraqet Video Projektin ''Të drejtat e jetimëve''


Me Emrin e Allahut Mëshiruesit Mëshirë Bërësit

Falendërimi i takon Allahut paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi pejgamberin dhe mbi gjithë ata që ndjekin rrugën e tij.

Es-Selamu Alejkum We Rahmetullahi We Berekatuhu

Të ndëruar vëllezer o motra

Forumi Islam ju paraqet video projektin ''Të drejtat e jetimëve''


Shiqone videon drejtpërdrejt nga YouTube
Formati:FLV
Madhesia:11,818 KB


megaupload.com FDV7MTAW
rapidshare.com __T___drejtat_e_jetim__ve__.flv.html
http://www.MegaShare.com/1900787
hotfile.com T_drejtat_e_jetimve.flv.html
sendspace.com rpte9y
uploading.com %2527%2527T%25C3%25AB%2Bdrejtat%2Be%2Bjetim%25C3%25ABve%2527%2527.flv/


E në Fundë Falënderimi i takon vetëm All-llahut subhanehu ue teala...


www.feja-islame.albanianforum.net


Ue selamu alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

_________________
www.feja-islame.albanianforum.net

Feja-Islame
Stafi i Forumit Islam
Stafi i Forumit Islam

Numri i postimeve : 9
Points : 33
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010

http://feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Khattab prej Sat Mar 13, 2010 5:30 pm

Es Selam Alejkum Allahu ju shperbleft vellezer per ket video
avatar
Khattab
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 17
Points : 36
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Abdulaziz prej Sat Mar 13, 2010 5:31 pm

Allahu ju rujt
selam alejkum

Abdulaziz
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Amar prej Sat Mar 13, 2010 5:32 pm

Allahu ju shperbleft
avatar
Amar
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 11
Points : 17
Reputation : 6
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Sat Mar 13, 2010 5:35 pm

Es Selam Alejkum Allahu ju shperbleft me Xhenet Staf i Forumit
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga melika prej Fri Apr 23, 2010 12:27 am

Allahu te shperbleft vellah i dashur gjithmon dhe te thavt dituri gjithmon inshallah

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi