Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Vriten katër militantë në Rusi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vriten katër militantë në Rusi

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Sat Mar 13, 2010 7:35 pm

Vriten katër militantë në Rusi

Forcat ruse të sigurisë kanë vrarë katër militantë në Dagestan, rajon në Kaukazin e Veriut.
Burimet zyrtare pohojnë se forcat ruse eliminuan militantët, të cilët bënë rezistencë të armatosur.
Dagestani dhe pjesa tjetër e Kaukazit të veriut që gjendet nën administrimin e Rusisë janë arenë e vazhdueshme përleshjesh të armatosura. /evropa e lirë/
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi