Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Pse nuk Falesh

Shko poshtë

Pse nuk Falesh

Mesazh nga Feja-Islame prej Mon Feb 15, 2010 6:03 pm

Forumi Islam Paraqet Video Projektin ''Pse nuk Falesh''


Me Emrin e Allahut Mëshiruesit Mëshirë Bërësit

Falendërimi i takon Allahut paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi pejgamberin dhe mbi gjithë ata që ndjekin rrugën e tij.

Es-Selamu Alejkum We Rahmetullahi We Berekatuhu
Të ndëruar vëllezer o motra
Forumi Islam ju paraqet video projektin ''Pse nuk Falesh''






Shiqone videon drejtpërdrejt nga YouTube








megaupload.com OF3VT4O1
2shared.com/file/11401187/4f75d9b0/Pse_nuk_falesh.html
http://rapidshare.de/files/49152936/Pse_nuk_falesh.flv.html
mediafire.com ?jzeq4dyjvml
hotfile.com Pse_nuk_falesh.flv.html
rapidshare.com Pse_nuk_falesh.flv.html



E në Fundë Falënderimi i takon vetëm All-llahut subhanehu ue teala...


www.feja-islame.albanianforum.net


Ue selamu alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

Feja-Islame
Stafi i Forumit Islam
Stafi i Forumit Islam

Numri i postimeve : 9
Points : 33
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010

http://feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse nuk Falesh

Mesazh nga Arianiti prej Wed Feb 17, 2010 11:17 pm

selam alejkum Allahu ju shperbleft
avatar
Arianiti
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 14
Points : 30
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 11/02/2010
Mosha : 23
Vendndodhja: : Gjilan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse nuk Falesh

Mesazh nga Ebu Beker prej Wed Feb 17, 2010 11:22 pm

Es Selam Alejkum
Allahu ju shperbleft per punen e juaj ,Allahu na mundsoft qe ta falim namazin,Amin.

Ue selamu alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse nuk Falesh

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Wed Feb 17, 2010 11:36 pm

Selam Alejkum Allahu ju shperbleft
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse nuk Falesh

Mesazh nga Peace to you prej Wed Feb 17, 2010 11:52 pm

Selam Alejkum
Allahu ju shperbleft Staf i forumit Islam, E lusim Allahun qe ti udhezon qdo person qe nuk fal Namazin.

Selam Alejkum

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse nuk Falesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi