Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

KFOR: Policisë së Kosovës i jepet përgjegjësia për Gazimestan

Shko poshtë

KFOR: Policisë së Kosovës i jepet përgjegjësia për Gazimestan

Mesazh nga Peace to you prej Thu Mar 18, 2010 10:49 pm

KFOR: Policisë së Kosovës i jepet përgjegjësia për Gazimestan

Në bazë të një vendimi nga Këshilli i NATO-s, KFOR-i sot i dorëzon përgjegjësitë te Policia e Kosovës për ruajtjen e monumentit në Gazimestan.
KFOR-i ka vlerësuar në një komunikatë se “ky pranim-dorëzim shënon edhe besimin që NATO-ja dhe vendet kontribuese kanë në aftësitë e policisë së Kosovës, për ta kryer këtë detyrë të rëndësishme”./rel/

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi