Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Ushtarët homoseksualë përgjegjës për dështimin në Srebrenicë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ushtarët homoseksualë përgjegjës për dështimin në Srebrenicë

Mesazh nga Ebu Beker prej Fri Mar 19, 2010 11:10 pm

Ushtarët homoseksualë përgjegjës për dështimin në Srebrenicë

Zyrtarët hollandezë kanë hedhur poshtë pretendimet e një ish gjenerali amerikan se trupat hollandeze dështuan ta mbronin Srebrenicën pjesërisht se në strukturat drejtuese kishte dhe homoseksualë të deklaruar.
Xhon Shihan, ish komandanti i NATO-s i bëri komentet në një seancë dëgjimore para Senatit amerikan, ku po diskutohej propozimi që homoseksualët të pranohen hapur si të tillë në ushtrinë amerikane./rel/

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi