Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Muxhahidat Taleban rrëzuan një Aeroplan Spiun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Muxhahidat Taleban rrëzuan një Aeroplan Spiun

Mesazh nga Ebu Amar prej Sun Mar 28, 2010 12:40 am

Muxhahidat Taleban rrëzuan një Aeroplan Spiun

Muxhahidët e Emiratit islamik rrëzuan një avion spiun të shtunën kur ai fluturonte ulët mbi fshatin Khan në Waza qarkun Khwa krahina e Paktiës. Aeroplani i SH.B.A-ve. spiun ra poshtë menjëherë pasi ai u qëllua dhe rrënojat e tij ishin ende nëpër zonën.

Theunjustmedia.com

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi