Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

CIA kishte përgatitur ëmbëlsirë të ditlindjes për vetëflijuesin i cili i kishte mbytur 7 (apo 20 )

Shko poshtë

CIA kishte përgatitur ëmbëlsirë të ditlindjes për vetëflijuesin i cili i kishte mbytur 7 (apo 20 )

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Tue Mar 30, 2010 3:31 pm

CIA kishte përgatitur ëmbëlsirë të ditlindjes për vetëflijuesin i cili i kishte mbytur 7 (apo 20 )
El-Thulathah 14 Rabi el Thani 1431 / 30 03 2010

Zyrëtarët e CIA-s në Afganistan ishin aq të etshëm që ta takojn spiunin për të cilin besonin se do të ju ndihmoj atyre që ta shkatrrojn udhëheqësin e el-Kaidës kështu që ata kishin organizuar një festë të ditlindjes për vizitën e tij në dhjetorë, tha një zyrtarë Amerikan.Ëmbëlsira e ditlindjes ishte në pritje.Por para se të kishin mundësi ta pyesin burimin e tyre të artë, ai e detonoi një bomb të fuqishme, duke i mbytur 7 (apo 20) punëtorë të CIA-s në njërin prej sulmeve më vdekjeprurëse në historin e agjencionit (pra të CIA-s)“Ne planifikuam për diq por morrëm një dhuratë më të madhe, një dhuratë prej Allahut, që përmes shoqërimit të tij na solli një gjahë të vlershëm: Amerikanët dhe atë prej CIA-s,” tha el-Balaui. ”Atëherë u binda se mënyra më e mirë që të ju jap mësim shërbimit sekret të Jordanis dhe CIA-s është përmes rripit martir.”burimi: The Associated Press
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi