Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Sulme izraelite në Gaza

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Sulme izraelite në Gaza

Mesazh nga Ebu Beker prej Fri Apr 02, 2010 8:42 pm

Sulme izraelite në Gaza

Aeroplanët ushtarakë izraelitë kanë goditur caqe në Rripin e Gazës, pas sulmeve të palestinezëve në veri të Izraelit.
Gjithashtu bëhet e ditur nga agjencia Reuters se janë sulmuar edhe 4 pika në afërsi të qytetit Han Junus.
Gjatë javëve të fundit, Izraeli ka ndërmarrë sulme ajrore në Rripin e Gazës pas sulmeve palestineze me raketa në qytetet izraelite. Deri tani nuik ka njoftime për viktima ose për të plagosur.

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
avatar
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi