Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

All In One Islamic Softwares

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

All In One Islamic Softwares

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Tue Feb 16, 2010 5:39 pm

All In One Islamic Softwares

Kjo përfshin AIO 3 Softwares.They janë
1.Athan Software.
Ju mund Automate PC tuaj për të luajtur athan në 5 herë.

2.Hadith Software
Ju mund të shikoni hadith me këtë software.Plugins janë dhënë edhe

3.Noble Kur'an Software
Ju mund të shikoni Kur'ani dhe kuptimet e tij me këtë softuer.

Të gjitha këto janë nga softwares islamasoft.co.uk

Download:
mediafire.com ?b4wyzljnxw1

Mirror:
http://www.uploadground.com/files/1TYF2IF8/All_In_One_Islamic_Softwares.zip
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi