Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

1 pytje ju lutem.deshtra te di se kur?dhe ne cilin vend do te fillon jihadi per rikthimin e tokave muslimane ne palestin

Shko poshtë

1 pytje ju lutem.deshtra te di se kur?dhe ne cilin vend do te fillon jihadi per rikthimin e tokave muslimane ne palestin

Mesazh nga melika prej Tue Apr 20, 2010 1:18 am

1 pytje ju lutem.deshtra te di se kur?dhe ne cilin vend do te fillon jihadi per rikthimin e tokave muslimane ne palestin

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi