Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Djaloshi i cili i hodhi në ajër agjentët e CIA-s

Shko poshtë

Djaloshi i cili i hodhi në ajër agjentët e CIA-s

Mesazh nga Ebu Amar prej Sat Jan 09, 2010 10:08 pm

Djaloshi i cili i hodhi në ajër agjentët e CIA-s

El-Arbiah 20 Muharrem 1431 / 06 01 2010alt

Allahu e mëshiroftë vëllaun Ebu Duxhane El-Hurasani!

Ebu Duxhane është lindur dhe rritur në qytetin Zarka në “mbretërinë” e Jordanisë. Ai i bëri budalla shërbimin sekret të CIA-s dhe të Jordanisë duke ju thënë atyre se do t’ua sjellë të vdekur apo të gjallë Ejman Zahvarin (Allahu e ruajt).

Por në të njëjtën kohë ai ishte një ushtarë prej ushtarëve të El-Kaides në Afganistan. Budallenjtë në shërbimin sekret të CIA-s dhe Jordanisë nuk e dinin ketë.

Ata kërkuan që ai ti vizitoi ata në provincën e Khostit për të biseduar për disa tema të rëndësishme...

Elhamdulilah vëllai nuk u frikua prej vdekjes dhe e ngjeshi (për trupi) jelekun e tij të eksplozivit dhe e shpërthejë jelekun e tij në mes të takimit të CIA-s...duke rezultuar në mbytjen e 8 agjentëve të CIA-s dhe 1 komandant ushtarak që i takonte forcave të kufrit të Jordanisë.


Së shpejti vëllezërit do ta postojnë një video për vëllain e dashur...(inshallah)

ansar1.net

www.botaislame.com


avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi