Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije

Mesazh nga melika prej Thu Apr 22, 2010 5:31 pm

Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije?

Buruxh
Furkan
Bekare
Kafirun

selamu alejkum

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Thu Apr 22, 2010 5:56 pm

Gjendet në suren El-Bekare në Ajetin nr. 255
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije

Mesazh nga melika prej Thu Apr 22, 2010 7:19 pm

Allahu te shperbleft vellah per pergjigjjen e sakt dhe te udhezoft gjithmon inshallah

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne cilen sure ne Kur'an ndodhet ajeti Kursije

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi