Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

Shko poshtë

Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

Mesazh nga melika prej Thu Apr 22, 2010 5:34 pm

Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Thu Apr 22, 2010 5:52 pm

SELAMU ALEJKUM

Emri Muhammed ne Kur`an permendet 4 here
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

Mesazh nga melika prej Thu Apr 22, 2010 7:21 pm

Allahu te ruajt vellah nga qdo e keqe dhe te thaft dituri gjithmon

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here permendet emri i Muhammedit s.a.v.s ne Kur' ani Kerim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi