Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Si me vendos foto ne avatar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Si me vendos foto ne avatar

Mesazh nga Muslim prej Thu Apr 22, 2010 6:21 pm

Selam Alejkum a ka mundsi naj kush mem tregu se si me vendos foto sikur juv qe e keni qit

Muslim
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 6
Points : 17
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 20/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si me vendos foto ne avatar

Mesazh nga Ebu Amar prej Thu Apr 22, 2010 7:45 pm

Alejkum Selam vella shko te profili ,pastaj ikona personale dhe aty mund ta ngarkosh foton tuaj nga pc juaj duke klikuar browse , ose mund ta vendosesh ne link, Allahu ju rujt.

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

avatar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi