Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Join the forum, it's quick and easy

Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.
Feja Islame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

2 posters

Shko poshtë

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet Empty Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

Mesazh nga Ebu Muadh Tue May 25, 2010 1:46 pm

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet
Ebu Muadh
Ebu Muadh
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 25
Points : 68
Reputation : 1
Data e Anëtarësimit : 24/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet Empty Re: Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

Mesazh nga Elton Arifi Sun May 08, 2011 9:14 pm

Xhinnët i janë nënshtruar Sulejmanit a.s. nën urdhërin e Allahut s.w.t.,me lejen dhe dëshiren e Tij s.w.t..

Elton Arifi
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 1
Points : 1
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 08/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi