Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Join the forum, it's quick and easy

Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.
Feja Islame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkarko Kur’anin MP3

3 posters

Shko poshtë

Shkarko Kur’anin MP3 Empty Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Ebu Beker Tue Mar 09, 2010 3:25 pm

Shkarko Kur’anin MP3

Ne kete blog do te keni mundesi te shkarkoni Te gjith kur’anin ne audio (mp3) te recituar nga 4 recitues te njohur:
Saad El Ghamdi
Ebu Bekr Esh-Shatri
Axhmi
Khalid el Kahtani

Per te shkarkuar ndiqni linkun e meposhtem dhe klikoni ne direktorin qe u intereson.
Suret jane te renditura sipas rendit numerik.
Shkarko direkt nga serveri

Shkarko Këtu

_________________
E kush është në rrugë më të mirë se ai që thërret në rrugën e All-llahut, që bën vepra të mira dhe që thotë: “Unë jam prej muslimanëve?” (Fussilet/33)
Ebu Beker
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkarko Kur’anin MP3 Empty Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Ebu Amar Wed Apr 14, 2010 11:43 pm

Es Selam Alejkum vella Allahu ju shperbleft

_________________
Ebu Umame r.a. thotë se e ka dëgjuar të Dërguarin e All-llahut duke thënë:“Lexojeni Kur’anin, vërtet ai do të ndërmjetësojë Ditën e Gjykimit për të zotët e vet”.(Muslimi)

Shkarko Kur’anin MP3 So3brd
Ebu Amar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkarko Kur’anin MP3 Empty Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Dhulkarnejn Tue Apr 20, 2010 7:06 pm

Allahu ju shperbleft vella
Dhulkarnejn
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkarko Kur’anin MP3 Empty Re: Shkarko Kur’anin MP3

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi