Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Join the forum, it's quick and easy

Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.
Feja Islame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të drejtat e jetimëve

+2
Khattab
Feja-Islame
6 posters

Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Feja-Islame Sat Mar 13, 2010 4:34 pm

Forumi Islam Paraqet Video Projektin ''Të drejtat e jetimëve''


Me Emrin e Allahut Mëshiruesit Mëshirë Bërësit

Falendërimi i takon Allahut paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi pejgamberin dhe mbi gjithë ata që ndjekin rrugën e tij.

Es-Selamu Alejkum We Rahmetullahi We Berekatuhu

Të ndëruar vëllezer o motra
Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5 Të drejtat e jetimëve Idrez5
Forumi Islam ju paraqet video projektin ''Të drejtat e jetimëve''

Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5Të drejtat e jetimëve Idrez5

Të drejtat e jetimëve 4h4hfl


Shiqone videon drejtpërdrejt nga YouTube


Të drejtat e jetimëve 33tgl76

Formati:FLV
Madhesia:11,818 KB


http://www.megaupload.com/?d=FDV7MTAW
http://rapidshare.com/files/362546114/__T___drejtat_e_jetim__ve__.flv.html
http://www.MegaShare.com/1900787
http://hotfile.com/dl/32475213/bac623a/T_drejtat_e_jetimve.flv.html
http://www.sendspace.com/file/rpte9y
http://uploading.com/files/8d749af5/%2527%2527T%25C3%25AB%2Bdrejtat%2Be%2Bjetim%25C3%25ABve%2527%2527.flv/


E në Fundë Falënderimi i takon vetëm All-llahut subhanehu ue teala...


www.feja-islame.albanianforum.net


Ue selamu alejkum Ue Rahmetullahi Ue Berekatuhu

Feja-Islame
Stafi i Forumit Islam
Stafi i Forumit Islam

Numri i postimeve : 9
Points : 33
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010

https://feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Khattab Sat Mar 13, 2010 5:30 pm

Es Selam Alejkum Allahu ju shperbleft vellezer per ket video
Khattab
Khattab
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 17
Points : 36
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Abdulaziz Sat Mar 13, 2010 5:31 pm

Allahu ju rujt
selam alejkum

Abdulaziz
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Amar Sat Mar 13, 2010 5:32 pm

Allahu ju shperbleft
Amar
Amar
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 11
Points : 17
Reputation : 6
Data e Anëtarësimit : 08/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Dhulkarnejn Sat Mar 13, 2010 5:35 pm

Es Selam Alejkum Allahu ju shperbleft me Xhenet Staf i Forumit
Dhulkarnejn
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga melika Fri Apr 23, 2010 12:27 am

Allahu te shperbleft vellah i dashur gjithmon dhe te thavt dituri gjithmon inshallah

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të drejtat e jetimëve Empty Re: Të drejtat e jetimëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi