Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

Shko poshtë

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

Mesazh nga Ebu Muadh prej Tue May 25, 2010 1:46 pm

Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet
avatar
Ebu Muadh
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 25
Points : 68
Reputation : 1
Data e Anëtarësimit : 24/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me vullnetin e All-llahut cilit Pejgamber i jane nenshtruar Xhinnet

Mesazh nga Elton Arifi prej Sun May 08, 2011 9:14 pm

Xhinnët i janë nënshtruar Sulejmanit a.s. nën urdhërin e Allahut s.w.t.,me lejen dhe dëshiren e Tij s.w.t..

Elton Arifi
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 1
Points : 1
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 08/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi