Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Join the forum, it's quick and easy

Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.
Feja Islame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panda Antivirus Pro 2010, 3 muaj Licens Key

Shko poshtë

Panda Antivirus Pro 2010, 3 muaj Licens Key Empty Panda Antivirus Pro 2010, 3 muaj Licens Key

Mesazh nga Ebu Beker Sun Mar 07, 2010 7:14 pm

Panda Antivirus Pro 2010, 3 muaj Licens Key

Panda Antivirus Pro 2010, 3 muaj Licens Key De65xk

Panda Antivirus Pro 2010 është softuer plotë të sigurisë për Windows Sistemi operativ se mbrojtja nga viruset, spyware, rootkits, hackers, mashtrim online dhe vjedhjet e identitetit, pa kompromentuar punën e sistemit.

Panda Antivirus Pro Përshkrimi
Mundëson që të harronin për viruset, spyware, hackers

Panda Antivirus Pro 2010 e re është më e lehtë për ta përdorur dhe më intuitiv mbrojtje për kompjuterin tuaj. Just install it dhe të harrojmë për viruset, spyware, rootkits, hackers, mashtrim online dhe vjedhjet e identitetit. Chat, foto dhe video ndajnë, bankare dhe të blejnë online, lexoni bloget tuaj të preferuar, ose thjesht shfletoj Web, me paqe të plotë të mendjes. Dhe në sajë të teknologjisë së përmirësuar kolektive të Inteligjencës, zgjidhja është tani shumë më shpejt se versionet e mëparshme.

Për më tepër, Panda Antivirus Pro 2010 do të ofrojë mbrojtje maksimale me ndikim minimal në kompjuterin tuaj nëpërmjet saj të lehtë për ta përdorur dhe intuitive interface.

Këtu janë disa tipare kryesore të "Panda Antivirus Pro":

· Mbrojtja kundër spyware-eve. Mbron fshehtësinë tuaj nga Spyware parandaluar nga të qenit i instaluar në kompjuterin tuaj. Mbrojtjen anti-spyware nuk lejon këtë lloj të software nga hartimit të dhëna për shprehitë tuaja Internet dhe preferencat.
· Mbrojtjen kundër kërcënimeve të panjohura. Falë teknologjive revolucionare TruPrevent tani, më shumë se kurrë, ju do të mbrohen kundër malware në çdo kohë.
· Mbrojtja kundër të gjitha llojet e malware. Jo vetëm që ju të mbrojtur kundër viruseve. Tani ju keni të integruar mbrojtjen e aftë për të luftuar të gjitha llojet e softuerit me qëllim të keq: pirateri tools, shaka, biskota me qëllim të keq, viruse, etj
· Firewall. Neutralizon viruset rrjetit dhe pengon ndërhyrje të mundshme ose sulmeve nga hakerët duke u përpjekur të hyjnë në kompjuterin tuaj nëpërmjet Internetit.
· Mbrojtja kundër dobësitë. Ju mbron kundër vrima të sigurisë në aplikime të caktuara që mund të bëjë kompjuteri juaj pre e lehtë të gjitha llojet e softuerit me qëllim të keq dhe hakerat. Tani ju mund të rregullojmë zbuluar dobësitë në kompjuterin tuaj, duke ju dhënë siguri edhe më të madhe.
· Shërbimet. Enjoy gamë të gjerë të shërbimeve që ne ofrojmë. Tani ju keni një ekip të tërë të IT ekspertë sigurie për t'ju ndihmuar në zgjidhjen e ndonjë pyetje që mund të lindin. Përveç kësaj, në Web faqen tonë, ju mund të hyni versionet e fundit të produkteve tona dhe të gjitha informatat që ju nevojiten.

Kërkesat:

· Processor: Pentium 300 MHz ose më të shpejtë.
· RAM: 128 MB pa TruPrevent, 512 MB me TruPrevent (1 GB recommended).
· Hard disk: 265 MB hapësirë të lirë.
· MS Internet Explorer 6.0
· CD-ROM drive


Download: 56 MB
http://rapidshare.com/files/360139101/panda10pro_3.exe
Ebu Beker
Ebu Beker
Anëtarë Aktiv
Anëtarë Aktiv

Numri i postimeve : 300
Points : 624
Reputation : 0
Data e Anëtarësimit : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi