Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Join the forum, it's quick and easy

Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.
Feja Islame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si me vendos foto ne avatar

2 posters

Shko poshtë

Si me vendos foto ne avatar Empty Si me vendos foto ne avatar

Mesazh nga Muslim Thu Apr 22, 2010 6:21 pm

Selam Alejkum a ka mundsi naj kush mem tregu se si me vendos foto sikur juv qe e keni qit

Muslim
Anëtarë Fillestar
Anëtarë Fillestar

Numri i postimeve : 6
Points : 17
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 20/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si me vendos foto ne avatar Empty Re: Si me vendos foto ne avatar

Mesazh nga Ebu Amar Thu Apr 22, 2010 7:45 pm

Alejkum Selam vella shko te profili ,pastaj ikona personale dhe aty mund ta ngarkosh foton tuaj nga pc juaj duke klikuar browse , ose mund ta vendosesh ne link, Allahu ju rujt.
Ebu Amar
Ebu Amar
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 320
Points : 894
Reputation : 2
Data e Anëtarësimit : 08/01/2010
Vendndodhja: : Në tokën e Allahut

http://www.feja-islame.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi