Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Selamun alejkum ,motra te dashura.........

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Selamun alejkum ,motra te dashura.........

Mesazh nga melika prej Tue Apr 20, 2010 12:45 am

Fillimisht dua te ju pershendes te gjithave me pershendetjen e banoreve te Xhennetit;selamun alejkum we rahmetullahi we bereketuhu.Poashtu ju pergezoj per kete forum tonin ,duke lutur Allahun e Madherruar qe te na jap bereqet ne punet tona ketu dhe te na i pastroje nijjetet tona ,qe cdo pune jonja te jete thjesht per kenaqesine e Tij azze we xhel-le.
Jam e re te ky forum por,inshallah kam gjetur sadokudo nje vend ku mund te ndihem mire mes motrave te mija ne Din.
Se pari nje thirje dua t'u bej motrave;motra angazhohuni ne kete forum tonin qe te mund te llogarisim ne nje shperblim te madh te Allahu

melika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 193
Points : 542
Reputation : 3
Data e Anëtarësimit : 15/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi