Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Arrestohen 8 serbë që u morën para shqiptarëve

Shko poshtë

Arrestohen 8 serbë që u morën para shqiptarëve

Mesazh nga Peace to you prej Wed Mar 17, 2010 4:59 pm

Arrestohen 8 serbë që u morën para shqiptarëve

Policia e Serbisë ka arrestuar tetë persona, përfshirë tre zyrtarë, për shkak se kanë marrë para për të lëshuar dokumenta të shtetësisë për shqiptarët e Kosovës.
Të arestuarit akuzohen se “kanë kërkuar dhe kanë pranuar nga 50 deri 100 euro mito për një dokument”, siç janë certifikatat e kurorëzimit dhe dëshmia e shtetësisë./rel/

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi