Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Grupet fetare kundër diskriminimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Grupet fetare kundër diskriminimit

Mesazh nga Dhulkarnejn prej Wed Mar 24, 2010 9:08 pm

Grupet fetare kundër diskriminimit

Përfaqësues të grupeve fetare nga gjithë globi po diskutojnë si të ndihmojnë në luftën kundër SIDA-s e në veçanti si të ndihmojnë viktimat të mos mbeten jashtë shoqërisë.
Në takimin që po mbahet në Hagë, marrin pjesë përfaqësues të grupimeve të krishtera, hebreje, myslimane, hindu dhe budiste./rel/
avatar
Dhulkarnejn
Forumist
Forumist

Numri i postimeve : 184
Points : 512
Reputation : 14
Data e Anëtarësimit : 02/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi