Feja Islame
Es Selam Alejkum
Mirë se erdhët në Forumin islam! Me sa duket ende nuk jeni regjistruar.

Muxhahidat vranë më shum se 20 ushtar pushtues dhe ushtar kukulla

Shko poshtë

Muxhahidat vranë më shum se 20 ushtar pushtues dhe ushtar kukulla

Mesazh nga Peace to you prej Fri Mar 26, 2010 3:50 pm

Muxhahidat vranë më shum se 20 ushtar pushtues dhe ushtar kukulla

Muxhahidat, në një sulm të papritur nndaj një patrulle të pushtuesve të enjten në mëngjes, vran 3 terroristë dhe dhjetëra të plagosur në afërsi të qendrës së Yaha qarkut të krahinës Khel, than zyrtarët e Muxhahidëve. Disa minuta më pas Muxhahidët sulmuan pushtuesit e SHBA-ve me sulme ajrore duke vrarë të paktën 20 terroristë pushtues dhe ushtar kukull në zonë, sipas raportit. nuk jon dëmtuar gjat sulmeve Elhamdulilah.

Theunjustmedia.com

_________________
O ju që besuat, kur bëhet thirrja për namaz, ditën e xhumasë, ecni shpejtë për aty ku përmendet All-llahu (dëgjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo është shumë më e dobishme për ju nëse jeni që e dini.(El-xhumuah/9)
avatar
Peace to you
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 172
Points : 475
Reputation : 4
Data e Anëtarësimit : 06/02/2010

http://www.feja-islame.webnode.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi